Firmamız Hakkında

Magna Solve Metal Kiremit 2016’dan bugüne İstanbul’da başladığı bu yolculuğa, büyük fikirleri hayata geçiren uygulama ve satış ağı olarak toplam 120 kişilik büyük bir ailedir. Üretimden montaja toplam proje yönetimiyle anahtar teslim entegre çözümlere imza atan, sürekli büyüyüp gelişen bir kuruluştur. Alüminyum-Çinko karışımı, volkanik doğal taş kaplaması ile dekoratif ve 50 yıl biyolojik ömür ihtiva eden bir çatı kaplama malzemesi üretim ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Temel anlayışımız, tüm müşterilerimizin hem ürün nezdinde hem de uygulama işçiliği nezdinde kaliteyi ön planda tutarak çok uzun süre yaşam alanlarında problem yaşamadan keyfini sürmelerini sağlamaktır.

Metal Kaplama sektöründe yıllarca hizmet veren firmamız 2016 yılı itibariyle Metal Kiremit imalatına başlamıştır.

Vizyonumuz

Kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da marka olabilmektir. “aynı çatı altında bir ömür” sloganı ile çatı sektöründe yeni bir buluş haline gelen Magna Solve ürünleri ve kalitesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyacaktır. Metal Kiremit hakkında ileri teknoloji kullanılarak, geleneksel kiremit görüntüsü verilen Alüminyum-Çinko alaşımlı sacın, polyester boya İle astarlanarak, üzeri doğal taş kaplanması ve son olarak kumun şeffaf reçine kullanılarak iklim şartlarına uygun hale getirilen çatı sistemleridir. Dünyada tercih edilen özellikle Avrupa inşaat sektörü’nün öncelikli tercihlerindendir. Gelişmiş ülkelerde yapılan araştırmaya göre çatısı Metal Kiremit olan bir yapının, ömrünün daha uzun olduğu tespit edilmiştir.

Metal Kiremit ile kaplı çatının yapı taşıyıcı sistemine uyguladığı ağırlık 1 m2’de 7,1 Kg’dır. Dünyanın en estetik, en dayanıklı, en hafif çatı malzemesidir. Kesinlikle kırılma, çatlama gibi olumsuz yönleri bulunmamaktadır. Çatı üzerinde kolay döşenebilen basit montajı olup, enine ve boyuna birbirleriyle kenetlendiği için kötü hava koşullarından etkilenmez. Magna Solve Metal Kiremit Çatı Sistemleri inşaat sektörünün yeni çözüm ortağı olup, öncelikle ülkemizde Ortadoğu ve Avrasya ülkelerinde tercih edilmektedir.

Türkiye’de estetiğin ve sağlamlığın ön planda olduğu tüm yapılarda birçok renk seçenekleriyle hizmet vermektedir Magna Solve Metal Kiremit Avrupa standartlarında üretim yapan Türkiye’de tek firmadır.